گرفتن یونان رسانه ها بازیکنان جام جهانی

گرفتن: یونان رسانه ها بازیکنان جام جهانی هواداران جام جهانی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات مالک کلوب به ما قول ویلا و ماشین داده بود! ، پیشنهاد پرسپولیس و سپاهان بود ولی نفت را دوست داشتم

وضعیت تیمداری کلوب نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران در لیگ دسته اول مشخص نیست و بازیکنان این تیم طرف حساب خود جهت دریافت مطالبات فصل گذشته را نمی‌شناسند. 

مالک کلوب به ما قول ویلا و ماشین داده بود! ، پیشنهاد پرسپولیس و سپاهان بود ولی نفت را دوست داشتم

پیشنهاد پرسپولیس و سپاهان بود ولی نفت را دوست داشتم / مالک کلوب به ما قول ویلا و ماشین داده بود!

عبارات مهم : ایران

وضعیت تیمداری کلوب نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران در لیگ دسته اول مشخص نیست و بازیکنان این تیم طرف حساب خود جهت دریافت مطالبات فصل گذشته را نمی شناسند.

به گزارش ایلنا، هدایت تیم نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران بعد از حمید درخشان و علی کریمی به هومن افاضلی رسید و این سرمربی با وجود نتیجه های موفق در لیگ برتری ماندن تیم تهرانی شکست خورد و قهرمانی جام حذفی به دسته پایین تر سقوط کرد.

علیرضا عزت کرامت، کاپیتان تیم نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران در این باره می گوید: تیم تعطیل شده است و متاسفانه علت آن فقط مدیریت بوده هست. پرسشها مالی به این علت که تیم به نام کسی نبود روز به روز شرایط را بدتر کرد.

مالک کلوب به ما قول ویلا و ماشین داده بود! ، پیشنهاد پرسپولیس و سپاهان بود ولی نفت را دوست داشتم

او ادامه داد: قبل از اینکه تیم را به آقای فردوس و شرکت پایتخت کشور عزیزمان ایران کاررسا واگذار کنند همه بازیکنان به شرکت لیگ رفتیم و با مردها بهاروند، گلمحمدی و همه مسئولان جلسه ای داشتیم. گفتند به ایشان می دهند چون شرایط خوبی دارند و اگر خریداری نباشد شرکت لیگ این تیم را در دست می گیرد. آقای فردوس از شرایط آگاه بود که باید مالیات و مطالبات را بدهد تا تیم به نام او شود.

او ادامه داد: تیم ما پنج بار مربی عوض کردن داد و پرسشها وجود داشت ولی مهره های خوبی در ترکیب حضور داشتند. تیم خوبی بودیم و همه این را می دانستند. آقای فردوس در دو مرحله دو بار پنج درصد به حساب بازیکنان پول واریز کردند. با آقای افاضلی کار را شروع کردیم، لباس های تازه دریافت کردیم. نزدیک به چند هفته شکست ناپذیر بودیم و همه چیز داشت خوب پیش می رفت که متاسفانه پرداختی های آقای فردوس قطع شد تا اینکه به استقلال خوزستان باختیم. رفته رفته به ما قول ماشین و ویلا دادند! متاسفانه این هم انجام نشد.

وضعیت تیمداری کلوب نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران در لیگ دسته اول مشخص نیست و بازیکنان این تیم طرف حساب خود جهت دریافت مطالبات فصل گذشته را نمی‌شناسند. 

کاپیتان نفت افزود: این را نمی دانیم که پشت پرده چه اتفاقاتی رخ می دهد. اگر تیم به شرکت لیگ می رفت هیچ یک از این اتفاق ها رخ نمی داد و الان در لیگ برتر بودیم. طی سه سال اخیر هیچگاه صد در صد از پولهایمان را دریافت نکردیم و با این شرایط باید مالیات بدهیم، جهت شکایت وکیل بگیریم و متاسفانه از همین پولی که نگرفتیم کم هم می شود. تیمی که سال گذشته باید سقوط می کرد را قهرمان جام حذفی کردیم. هیچ کس به داد ما نرسید. با هر کسی صحبت کردیم یک وعده ای داد، نمی دانیم طرف حساب ما کیست.

عزت کرامت راجع به اوضاع قراردادش با نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: قرارداد من به آخر رسیده و هیچ خبری نیست که تصمیم دارند ادامه بدهند و در لیگ یک شرکت کنند یا خیر. نفت بازیکن و مربی ساز بود؛ آکادمی بود. الان شما تیم ملی را نگاه کنید بیرانوند و وحید امیری در تیم ملی هستند. در استقلال و پرسپولیس هم همینطور. همین مهدی شیری که به پرسپولیس رفته و خیلی از بازیکنان دیگر از این تیم پرورش یافته اند. نمی دانیم باید با چه کسی صحبت کنیم تا حقمان را دریافت کنیم.

او ادامه داد: پیشنهاد لیگ برتری دارم و ببینم خدا چه می خواهد و یک تصمیم خوب بگیریم. از پرسپولیس و سپاهان پیشنهاد داشتم ولی جواب ندادم چون نفت را دوست داشتم. هنگامی که در جام کلوب ها حضور داشتیم از تیم های مطرح پیشنهاد داشتم ولی در نفت ماندم. نتوانستیم به عنوان یک بازیکن کاری انجام بدهیم که نفت سقوط نکند. البته نگذاشتیم تیم به اراک برود یا امتیاز آن به ملوان انتقال پیدا کند ولی واقعا حیف شد و امیدوارم جهت هیچ یک از تیم ها اینگونه اتفاقی نیفتد.

مالک کلوب به ما قول ویلا و ماشین داده بود! ، پیشنهاد پرسپولیس و سپاهان بود ولی نفت را دوست داشتم

واژه های کلیدی: ایران | دریافت | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz