گرفتن یونان رسانه ها بازیکنان جام جهانی

گرفتن: یونان رسانه ها بازیکنان جام جهانی هواداران جام جهانی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات در چشمان بازیکنان عزم و جدیت جهت انجام کاری بزرگ را می‌بینم / شجاعی

کاپیتان تیم ملی می گوید به عنوان بازیکنی با تجربه در چشمان و واکنش‌ها بازیکنان، عزم، جدیت و همیت جهت انجام کاری بزرگ را می بینم.

در چشمان بازیکنان عزم و جدیت جهت انجام کاری بزرگ را می‌بینم / شجاعی

شجاعی: در چشمان بازیکنان عزم و جدیت جهت انجام کاری بزرگ را می بینم

عبارات مهم : یونان

کاپیتان تیم ملی می گوید به عنوان بازیکنی با تجربه در چشمان و واکنش‌ها بازیکنان، عزم، جدیت و همیت جهت انجام کاری بزرگ را می بینم.

به گزارش ایسنا، مسعود شجاعی از آخرین شرایط تیم ملی در فاصله زمانی اندک تا جام جهانی، توقع بازیکنان از هواداران و رسانه ها، بازیهای دوستانه و شانس کشور عزیزمان ایران جهت درخشش در جام جهانی گفت:

در چشمان بازیکنان عزم و جدیت جهت انجام کاری بزرگ را می‌بینم / شجاعی

همه قدر افزایش در دقیقه آخر را زیاد می دانند

۲۲ روز تنها تا جام جهانی باقی مانده ولی حال و هوایی که بین مردم و رسانه هاست، این را نشان نمی دهد و به نظرم این واکنش‌ها کمی کم لطفی نسبت به تیم ملی هست. انتظار داشتم که هیجانی مانند آنچه پیش از جام جهانی قبلی دیدیم، در بین مردم و رسانه ها باشد و امیدوارم این اتفاق را در همین روزها شاهد باشیم. البته شاید علت این مساله این باشد که هر وقت دقیقه آخر به جام جهانی افزایش کردیم، زیاد قدر کاری که انجام شده است را می دانستیم ولی چون این مرتبه راحت و بی دردسر به جام جهانی رفتیم، به خاطر همین مردم آن هیجان سابق را ندارند و امیدوارم که هر چه به جام جهانی نزدیکتر می شویم این شور و شوق زیاد شود چون هیجان مردم و هواداران به تیم انرژی می دهد. همینطور بعضی رسانه ها به خیلی از مباحث می پردازند که یک صدم جام جهانی هم اهمیت ندارد. ولی راجع به تیم من به عنوان یکی از باتجربه ترین بازیکنان تیم ملی، هوا که در تیم می بینم بی نظیر و فوق العاده هست. در تیم ملی ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجربه را در اختیار داریم. این بازیکنان به همراه تعدادی دیگر از بازیکنان دیگر که در این چهار سال در تیم ملی حضور داشتند و الان نیستند، تیم را تا اینجا اوج آوردیم ولی این باعث نمی شود کار و تلاشی که آنها جهت تیم ملی انجام داده اند را فراموش کنیم. لیست نهایی را هم سرمربی تیم گزینش می کند. این تیم ملی است و تیم باشگاهی نیست که دیگر بحث رنگ باشد و سلیقه ای در کار باشد. یکی می تواند نسبت به تیم ملی کشورش حسی نداشته باشد ولی نمی شود قبول کرد که کسی مخالف تیم ملی باشد و تیمی که متعلق به یک کشور است را با حرفها و رفتارهایش بکوبد. این بی انصافی است.

به حمایت بیشتری نیاز داریم

کاپیتان تیم ملی می گوید به عنوان بازیکنی با تجربه در چشمان و واکنش‌ها بازیکنان، عزم، جدیت و همیت جهت انجام کاری بزرگ را می بینم.

تیم ملی به حمایت همه کشور نیاز دارد. تیم ملی به مشکل و با جدیت کار می کند. من به عنوان بازیکنی که چهار تا پیراهن از بعضی از بازیکنان تیم ملی زیاد پاره کرده ام، در چشمان بازیکنان تیم ملی جدیت, عزم و همتی را می بینم که نشان می دهد که میخواهند کار بزرگی انجام دهند و من به خاطر این روحیه اوج اعتقاد دارم که می توانیم موفق شویم. فقط و فقط به تنها چیزی که در حال حاضر نیاز داریم حمایت هست. الان از هیچ کس هیچ چیز نمی خواهیم به غیر از حمایت. حمایت مردم، رسانه ها و اتحاد در کشور جهت دفاع از این تیم به همه بازیکنان و اعضای کادر فنی انرژی و شور می دهد و این به ما کمک می کند تا بتوانیم روزهای خوبی را جهت فوتبال و هواداران در دیدار برابر مراکش به عنوان مهمترین بازیمان و همچنین دیدار برابر تیمهای بزرگی چون اسپانیا و پرتغال رقم بزنیم. جو تیم ملی عالی و فوق العاده است و تنها به همدلی از بیرون از تیم نیاز داریم. هم کادر و هم بازیکنان مصمم و متحد هستند و فضای بسیار خوبی در تیم ملی وجود دارد. تیم ما خیلی جوان شده است و فکر می کنم افتادگی، فروتنی و ادب بازیکنان جوان و همینطور فاکتور سخت کوشی آنها می تواند خیلی به تیم ملی کمک کند. امیدوارم این اتفاق خوب در جام جهانی بیفتد و بتوانیم موفق شویم.

همه چیز درون تیم آماده کار بزرگ تیم ملی است

نه اینکه چون در تیم ملی هستم بخواهم این حرف را بزنم. کسانی که من را می شناسند می دانند که هر لحظه حرفهایم را زده ام و ابایی هم ندارم که واقعیت را بگویم ولی الان فکر می کنم بهترینها برایمان فراهم شده است هست. ما اکنون در کمپ کلوب بشیکتاش حضور داریم که تیم کوچکی نیست و از نتایجی که در این سالها گرفته می توان متوجه شد که بشیکتاش تیم کوچکی نیست. زمین چمن عالی، امکانات تمرینی نظیر استخر، سالن بدنسازی، اتاق پزشکی در عالی ترین شکل و تغذیه فوق العاده شرایط بسیار خوبی را جهت تیم ملی در اینجا به وجود آورده هست. در کنار اعضای کادر فنی تیم ملی که از قبل حضور داشته اند، کادر پزشکی تیم ملی هم با حضور فیزیوتراپ و دکتر تکمیلتر شده است است و اعضای کادر پزشکی با امکاناتی نظیر هشت تختی که در اتاق پزشکی فراهم هست، می توانند عالی ترین سرویس را به بازیکنان چه قبل از تمرین و چه بعد از تمرین جهت انجام ریکاوری ارائه کنند و این بی نظیر هست. همه چیز آماده است که ان شاء الله بتوانیم یک کار بزرگ انجام دهیم. من قبلا هم گفته ام و الان هم با جدیتی که در بازیکنان و کادر می بینم، می دانم که موفقیت تیم ملی کشور عزیزمان ایران در جام جهانی اصلا دور از دسترس نیست. دوست دارم این حس را مردم و هواداران از من به عنوان یکی از با تجربه های تیم ملی بگیرند و انرژی مثبتشان را به ما برگردانند. نه اینکه این حرفها موج کاذب ایجاد کند که به عنوان نمونه توقع داشته باشیم اسپانیا و پرتغال را ببریم، بلکه از این جهت که با واقعیت زندگی کنیم. اگر ما در بازی اول نتیجه بگیریم، بازی دوم و سوم را امیدوارانه انجام می دهیم و این عنوان اصلا دور از دسترس تیم ملی نیست.

برای رقبا زندگی را سخت می کنیم

در چشمان بازیکنان عزم و جدیت جهت انجام کاری بزرگ را می‌بینم / شجاعی

شاید حریفان روی ما حساب خیلی زیادی باز نکنند ولی هنگامی که همه کارشناسان دنیا می گویند که گروه دوم، سختترین گروه مسابقه های است به این خاطر است که کشور عزیزمان ایران را هم از جمله رقبای سرسخت محاسبه کرده اند. رقبای ما باید بدانند که ما به هیچ وجه حریف آسانی جهت آنها نیستیم و زندگی را جهت آنها در آن سه ۹۰ دقیقه سخت می کنیم و در این چند سال این عنوان را نشان داده ایم.ما می توانیم در بازی اول نتیجه بگیریم و در دو بازی دیگر با اعتماد به نفس و روحیه بالاتری بازی کنیم و در نهایت می شود حتی با ۴ امتیاز به مرحله بعد افزایش کرد. بنابراین از نظر من بازی اول برابر مراکش بسیار مهم است و من این حس را در بین بازیکنان تیم ملی می بینم که می توانیم در جام جهانی نتیجه بگیریم، منتها باید از کشور عزیزمان ایران و بیرون از تیم حس و انرژی مثبتی دریافت کنیم و مطمئن باشیم که مانند هر لحظه هواداران پشت ما هستند.

سه حضور در جام جهانی؟ نگاه من به جام جهانی اصلا شخصی نیست

شاید عرف نباشد که کسی در مصاحبه قسم بخورد ولی خدا را شاهد می گیرم که نگاه من به جام جهانی شخصی نیست و به این فکر نمی کنم که اگر در لیست نهایی باشم، می توانم سومین جام جهانی ام را هم پشت سر بگذارم. خدای اوج سرم می داند که اصلا به این فکر نمی کنم که بخواهم این چنین رکوردی را بزنم. ضمن اینکه حضور در سه جام جهانی عنوان عجیبی نیست. ممکن است خیلی خوب باشد که در اسمم در تاریخ، یا یک کتاب یا روی یک کاغذ بیاید ولی به نظرم اگر ما بتوانیم در یک بازی جام جهانی به پیروزی برسیم، لذت و ارزش این برد خیلی زیاد از رکورد شخصی هست. من این روزها تنها به این فکر می کنم که بتوانیم در جام جهانی نهایت لذت را ببریم و اگر ان شاء الله در لیست نهایی بودم و جهت تیم ملی بازی کردم بتوانم جهت تیم ملی مثمرثمر باشم. این از هر چیز دیگری جهت من مهمتر هست. این روزها به خودم تلقین می کنم که ما باید در جام جهانی خوب بازی کنیم و خوب نتیجه بگیریم. شکی نیست پوشیدن پیراهن تیم ملی جهت من یک افتخار خیلی بزرگ است ولی همانطور که گفتم نگاه من به جام جهانی اصلا شخصی نیست. جهت ما بازیکنان تیم ملی تنها این مهم است که بتوانیم مردم را شاد کنیم. شما فکر کنید که به عنوان نمونه من سومین جام جهانی را هم تجربه کنم ولی در داخل زمین نتیجه نگیریم، دیگر چه دلیلی جهت خوش حالی وجود دارد؟

کاپیتان تیم ملی می گوید به عنوان بازیکنی با تجربه در چشمان و واکنش‌ها بازیکنان، عزم، جدیت و همیت جهت انجام کاری بزرگ را می بینم.

ترکیه و یونان دو بازی مهم جهت تیم ملی

شناخت کافی راجع به ترکیه و یونان دارم. ترکیه تیمی است که هم به لحاظ تاکتیکی و هم بدنی اوضاع بسیار خوبی دارد و به قول معروف چغر است و بازی برابر این تیم می تواند خیلی به ما کمک کند. سبک بازی این تیم مثل تیم یونان ترکیبی از سبک بازی حریفان ما در جام جهانی هست. یونان هم با توجه به شناختی که من از بازیکنانش دارم دیدار دوستانه جدی خواهد بود. آنها هر لحظه تیم خوبی داشته اند و حریف سرسختی جهت تیمهای بزرگ اروپایی بوده اند. در رقابتهای انتخابی جام جهانی هم در پلی اف در دیداری بسیار نزدیک از بین بردن شدند. یونان تا دقیقه ۸۹ برابر بلژیک جلو بود ودر نهایت دیدار مساوی شد. به نظرم بازیهای بسیار خوبی جهت تیم ملی قبل از جام جهانی خواهد بود. از لیتوانی آشنایی زیادی ندارم ولی این دیدار هم میتواند بازی ورودی خوبی جهت ما به جام جهانی باشد و کمک می کند با بازی روانی که انجام می دهیم با اعتماد به نفس بیشتری وارد مسابقه های شویم.

در چشمان بازیکنان عزم و جدیت جهت انجام کاری بزرگ را می‌بینم / شجاعی

واژه های کلیدی: یونان | رسانه ها | بازیکنان | جام جهانی | هواداران | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz